Bitamina X Bacardi X HotSpot Beach Bar

02.06 Bitamina znów pojawi się we Wrocławiu! Ten wyjątkowy zespół zagra na największej plaży w mieście – HotSpot Beach Bar.

Już niedługo na HotSpotowej plaży będziecie mogli zobaczyć zespół powstały z przyjaźni i miłości do muzyki.  Bitamina, utworzona w 2005 roku przez Amara Ziembińskiego, Mateusza Dopieralskiego i Piotra Sibińskiego, nieustannie zaskakuje słuchaczy swoją oryginalnością. Mieszanka hip –hopu, jazzu i niebanalnej gry słownej to jedne z głównych powodów, które przemawiają za ich wyjątkowością. Zadebiutowali na scenie 9 lat temu wypuszczając album „Listy Janusza”. Już w 2014 roku wielką popularnością cieszyła się ich kolejna płyta „Plac Zabaw”, czyli sentymentalna podróż do dzieciństwa. Jej kontynuacją są poetyckie teksty „Kawalerki”,wydanej w 2017 roku. Rok wcześniej Bitamina pokazała swój kunszt w tworzeniu niekonwencjonalnych bitów, które pojawiły się w albumie „C”. Ich ostatni album „Kwiaty i Korzenie” również okazał się być wielkim sukcesem, chwytając za serca tysiące ludzi, przywołując tytułowymi korzeniami nostalgię.

Bitamina wystąpi w czwartek, 02 czerwca o godzinie 20:00 na wrocławskiej plaży HotSpot Beach Bar (przy ulicy Wejherowskiej 34), gdzie z pewnością będziecie mogli usłyszeć ich największe hity. Dajcie oczarować się niezwykłymi brzmieniami tego zespołu. Do zobaczenia!

Więcej o wydarzeniu: https://goingapp.pl/wydarzenie/bitamina-x-hotspot-beach-bar/czerwiec-2022

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?