Wodzirej na wesele- obowiązek czy zbędny wydatek?

Chcemy, aby wszyscy goście się dobrze bawili, i czuli komfortowo. Nasi goście powinni być w dobrym nastroju i tańczyć na parkiecie. Wynajmując salę weselną, powinniśmy przejrzeć wiele ofert i wybrać tą, która najbardziej przypadnie nam do gustu. Położona powinna być najlepiej blisko kościoła, aby goście nie musieli jechać zbyt daleko, co zaoszczędzi nam tak samo czasu. Nie wszyscy goście z pewnością posiadają swoje samochody, dlatego warto pamiętać o wynajęciu busa, który przewiezie naszych gości z kościoła pod miejsce, gdzie odbędzie się przyjęcie. Na gości powinni już czekać kelnerzy z powitalną lampką szampana dla każdego. Wybierając pomieszczenie, gdzie planujemy naszą imprezę, zwróćmy uwagę na to, jakie jest tam oświetlenie, ile miejsca mamy do dyspozycji na stoły oraz na parkiecie. Musi być też miejsce na nasz zespół weselny czy DJ-a.

dj-1964728_1920

To, kogo wybierzemy, aby grał na przyjęciu, będzie miało duży wpływ na to, czy goście będą się dobrze bawić. Dokładnie przyjrzyjmy się każdemu zespołowi, czy umieją grać i jakiego mają wokalistę, Zespół musi spełnić nasze oczekiwania co do repertuaru wykonywanej muzyki. Przeważnie na weselach gra się tylko disco polo, jednak lepiej, gdy muzyka jest nie co bardziej urozmaicona, ponieważ gusty gości są różne. Warto jedna, jest mieć dużo Polskich piosenek, aby wszyscy mogli wspólnie śpiewać.

mixing-desk-351478_1920

Wodzirej na wesele– gwarancją udanej zabawy?

Wiele osób uważa, iż wodzirej jest w stanie zagwarantować nam i gościom świetną zabawę. Jest to osoba, której głównym zadaniem jest rozkręcanie imprezy. Powinien sprawić, aby goście wychodzili chętnie na parkiet. Organizuje różne zabawy weselne i namawia gości na udział w nich. Dużo osób chce taką osobę na wesele, gdyż dzięki niej wszyscy stają się bardziej otwarci podczas wesela, biorą udział w zabawach i konkursach. Warto zainwestować w kogoś, kto będzie przez cały czas, kontrolował przebieg uroczystości, dlatego dobrym wyborem jest wodzirej na wesele.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?