Domek na naszą miarę

Zakopane jest jedną z bardziej znanych i zarazem również lubianych miejscowości turystycznych w naszym kraju. Każdego roku jest ona odwiedzana przez tysiące turystów. Mówimy o sezonie letnim i zimowym, aczkolwiek poza tymczasem również mamy do czynienia z dosyć liczną grupą turystów przybywających do Zakopanego. Wybierając się w to miejsce, musimy mieć tę świadomość, aby zadbać także o odpowiedni do naszych wymogów obiekt noclegowy, z którego będziemy chcieli skorzystać. My w tym miejscu będziemy chcieli wskazać na taki obiekt, jakim są Domki pod Gubałówką.

buried-855839_1920

Jest to obiekt niezwykły składający się aż z sześciu domków, z których możemy wybrać ten dla siebie. Domki są takie same, toteż de facto nie ma większej różnicy, który z domków będzie tym naszym. Owe domki są kompleksowo wyposażone, a więc niczego w żadnym z nich na pewno nam nie zabraknie. Salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka, dwie sypialnie oraz bardzo ciekawie zaaranżowana oszklona weranda stanowią obiekt, który spełni nasze oczekiwania. Na pewno bardzo istotnym z naszego punktu widzenia elementem jest także to, że do własnej dyspozycji mamy aż dwa miejsca parkingowe. Miejsca te są oczywiście bezpłatne, dzięki czemu nie musimy szukać niczego dodatkowego dla naszego samochodu, a on znajduje się cały czas pod naszym czujnym okiem. Domki pod Gubałówką znajdują się w bardzo dużej bliskości stoków narciarskich, dzięki czemu miejsce to jest szczególnie polecane zimą.

nocleg w zakopaneym

Wystarczy wówczas nieco wyjść z domku i już jesteśmy na stoku, już możemy poddać się białemu szaleństwo Nie oznacza to wcale, że Domki pod Gubałówką nie nadają się do tego, aby tam zamieszkać latem, ponieważ jak najbardziej do tego celu się one nadają. Na stronie internetowej znajdującej się pod adresem zakopane domki mamy umieszczonych znacznie więcej bardzo cennych dla nas informacji, które mogą nas przekonać o tym, iż Domki pod Gubałówką to bardzo dobre rozwiązanie, którego nie będziemy na pewno żałować, z którego na pewno będziemy zadowoleni.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?