Czy google nadaje się do szukania fotografów?

Cześć wszystkim blogowiczom, którzy przeglądają ten wpis. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy omówić pewien napotkany problem, który stawia sobie wiele Par przed wyborem fotografa na swój ślub. Otóż ,, Czy wyszukiwarka Google nadaje się do szukania fotografów” ?? Otóż naszym zdaniem jest to świetny sposób, który będzie z pewnością wielkim ułatwieniem dla wielu młodych osób. Ostatnio pojawiło się 2 podobne artykuły na naszym blogu: Jeden odnośnie emocji przed ślubem, zaś kolejny na temat poszukiwań fotografa z Wrocławia.

Jak go znaleźć?

Jest to jedno z zasadniczych pytań, które pojawia się w tym temacie. Otóż w pierwszej kolejności należy wybrać słowa kluczowe po których będziemy szukać fotografów. Przykładowo mogę polecić Ci kilka słów zarówno ogólnych jak i lokalnych, które możesz wykorzystać do poszukiwań.

  • fotograf ślubny
  • fotografia ślubna
  • fotograf Kielce

Jak widzisz dzięki kilku tym frazą, możesz zdobyć listę nawet 2 tysięcy stron fotografów. Więc na pewno będzie w czym wybierać. Zaleca się stworzenie listy, którą należy przefiltrować według swoich kryteriów. My zrobiliśmy to w ten sposób, że w 1 kolejności skopiowaliśmy wszystkie adresy fotografów do pliku, następnie za pomocą programu usunęliśmy ewentualne duplikaty domen. Kolejnym krokiem było odwiedzenie wszystkich stron i odrzucenie tych najbardziej nieestetycznych, bardzo kiczowatych fotografów.

Po takim zabiegu nasza lista powinna zawierać około max 100 pozycji. Wtedy należy sporządzić listę typowo TOP fotografów, którzy wymiatają i są warci uwagi. Na koniec pozostaje nam tylko zadzwonić i zapytać który z nich ma wolny termin w dzień, naszego ślubu!

Oj tak, nie zdziw się drogi czytelniku jeżeli ujrzysz na swoje oczy, że pierwszy wolny termin to początek 2017 roku!

Nie czekaj drogi czytelniku

Nie licz na to, że fotograf znajdzie Ciebie. To ty musisz go znaleźć, zanim inni też go znajdą i zarezerwują na dzień w którym jest twój ślub. My (Wojtek i Kasia) korzystaliśmy z usług lokalnego fotografa, mieszkamy w Kielcach dlatego też nasze poszukiwania opierały się głównie o frazę fotograf Kielce, gdzie znaleźliśmy Pana Grzegorza i Panią Karolinę – parę NasDwoje. Gorąco polecamy!

Poniżej przedstawiam jeden z kadrów z naszego ślubu, który wykonali 🙂

Nasza Fotografia Ślubna na Molo

Foto by nasdwoje.com.pl

Pozdrawiam i mam nadzieję, że artykuł się wam spodobał.

Wojciech Miłosz, leave comment! 🙂

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?