Chcąc naprawić laptopa…

Masz problemy z laptopem lub komputerem stacjonarnym? Odwiedziłeś swój pobliski serwis i cena, którą przedstawił Ci sprzedawca jest ogromna? Pamiętaj, że możesz skorzystać z ogólnopolskiego Serwisu Komputerowego, który oferuje szereg różnego rodzaju profesjonalnych napraw komputerów w rozsądnej cenie dla obu stron. Wiele pseudo serwisów komputerowych tak naprawdę nie posiada odpowiednich narzędzi (sprzętu oraz umiejętności) do napraw większości usterek, które występują w sprzęcie. Ogólnopolski serwis posiada specjalistyczne stacje lutownicze, które pozwolą na wymianę wadliwych układów graficznych, mostków itd. bez konieczności naciągania klienta na zakup nowej płyty głównej na kwotę 800 zł +.

W jaki sposób dostarczany jest sprzęt?

Sprzęt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Należy spakować bezpiecznie laptopa / komputer stacjonarny, złożyć zamówienie na usługę opłacić koszt wysyłki, a serwis zleci kurierowi odebranie od Państwa przesyłki.

Diagnoza

Diagnoza odbywa się za darmo, klient ponosi jedynie koszta związane z wysyłką laptopa / komputera w obie strony. Jeżeli wstępnie zdiagnozowano usterkę w innym serwisie, możesz zapytać nas o koszta naprawy w naszym serwisie.

Gwarancja

Zazwyczaj na wszystkie usługi naprawcze dajemy gwarancję od 60 do nawet 365 dni.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?