4 pomysły na oryginalny wieczór kawalerski

Zorganizowanie niezapomnianego wieczoru kawalerskiego to nie lada gratka. Schematy powtarzają się i wydaje Ci się, że już niczym nie zaskoczysz przyszłego pana młodego? Na szczęście jest to dalekie od prawdy i możesz zagwarantować niezapomniane wrażenia, do których każdy uczestnik będzie wracał myślami przez długie lata!

Casino royal

Idealne rozwiązanie na początek imprezy, szczególnie dla tych, którzy nie mają doświadczenia w grach hazardowych. Wynajęty krupier przyjedzie z całym potrzebnym asortymentem i oprowadzi Was po grach karcianych i zaprezentuje przydatne triki. Kto wie, może uda się wykorzystać te umiejętności w prawdziwym kasynie jeszcze tego samego wieczoru?

Zastrzyk niecodziennej adrenaliny

Czy jest coś lepszego, niż niespodziewana przygoda, która wyzwala adrenalinę, a następnie happy end? Dla panów taki scenariusz jest strzałem w dziesiątkę! Upozorujcie aresztowanie Pana Młodego. Akcja specjalna na dowiezienie go do miejsca pierwszych atrakcji, gdzie już czekają na niego wszyscy. Wynajętych 2 policjantów podjeżdża w wyznaczone miejsce samochodem tajniaków i zakuwa przyszłego Pana Młodego w kajdanki, recytując całkiem wiarygodny paragraf. Delikwent niczego się nie spodziewa, w głowie ma czarne scenariusze, a na koniec okazuje się to startem do imprezy! Warto po takich przeżyciach zadbać o relaks 😉

Body sushi

Gwarantujemy, że nie znajdzie się ani jedna osoba, która powie, że nie lubi sushi. A nawet jeśli, to na pewno się do tego nie przyzna lub szybko zmieni zdanie. Ile razy ma się okazję jeść prosto z nagiego, kobiecego ciała modelki? Na doznania smakowe wpływają również impulsy wzrokowe i zapachowe. W tym wypadku piękne, kolorowe sushi, podsycone sposobem jego podania, sprawi, że dla wszystkich uczestników będzie to niezapomniana uczta!

Tort nie tylko dla łasuchów

Tancerka w kubie gogo lub apartamencie, która przygotowuje się i zaczyna show?  Nuda i przewidywalność zdarzeń. nie od dziś wiadomo, że tancerki bardzo często są częścią wieczorów kawalerskich. Zadbajmy, więc o jej… podanie! A jakby podsycić doznania i zaserwować ją w torcie? Energetyczna muzyka, wjazd pięknego tortu z zimnymi ogniami i voilà – z wnętrza wynurza się piękna kobieta, która erotycznie zatańczy lub wykona striptiz. Nie trzeba przekonywać nawet tych, którzy stronią od słodkości.

Pomysłów jest wiele, a te powyższe to dopiero początek. Pomoc w zrealizowaniu takich atrakcji najlepiej powierzyć specjalistom (np. JeyJey), aby mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a impreza przejdzie do historii – pełnej wspaniałych wrażeń.

 

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?